Hakkımızda

CMK Hakkımızda

CMK ELEKTİRİĞİ benzer  firmalardan  ayıran  temel özelliklerinden biri projelerinde   kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır. Diğer konuları ele alırsak, müşterilerimizin projelerini iyi bir şekilde ve zamanında bitirmek, bu konuda bize  duyulan güveni boşa çıkartmamak vazgeçilmez ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Düzenli çalışma, kalite,  müşteri memnuniyeti, esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışını benimseyen CMK ELEKTRİK sağlam adımlar atarak  tanınmış bir firma olma yolunda ilerlemektedir. Bu yolda ilerlerken de bu hedefi sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır. Bunu Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz. Buna göre çalışma sistemimizi önceden belirleyip işimizi doğru ve düzenli yaparak ilerlemekteyiz. Normal ekipler işinin hemen bitmesini hedeflerken, bizim ekibimiz işin kalitesini, düzenini, güvenirliğini, sağlamlığını ve hep söylediğim müşteri memnuniyetine dikkat ederek ortaya sağlam bir iş çıkmasını hedefler. Ekibimizde ki  herkes kendi alanından en iyisini ortaya çıkartmak içinden gelen tüm çabayı sarfederken işin bitme sürecini bu şekilde hızlandırmış oluruz. Ekip ruhumuzuda kattığımız projelerimizde opak düşünür, müşterimizi öncelik haline getiririz.