Vizyonumuz Misyonumuz

CMK Vizyon Misyon

Teknoloji çağında olduğumuz,herkesin zamana karşı yarıştığı bu dünyada, bir diğer yaşam kaynağımız olan  elektrik, her anımızda ihtiyaç duyduğumuz ,her alanda sıkça kullandığımız temel bir kaynaktır. Türkiye' de birden fazla elektrik firmasının bulunduğu ve bu firmaların  lider firmalar olduğunu gözlemlemekteyiz. Bizde CMK ELEKTRİK olarak bu firmaların genelinde yer edinmeyi hedefler ve ilk sıraya oturmayı planlamaktayız.

Çağımızda sıkça rastladığımız temek sorunlardan biride güvenlik önlemleridir. Sıkıntınızı sıkıntımız haline getirip, düşündük. Güvenlik sistemlerini ele aldık ve Türkiye' lider ve güvenilir bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz.

Bu yolda ilerlerken, güvenilir bir ekiple çalışmak, müşteri memnuniyetimizi en üst basamağa taşımaktır. Bu yolda ilerlerken birçok engelle karşılaşmak çok normal. Çünkü birçok rakip firma varken daha iyi olmayı hedeflemek bizim için önemli hala gelmektedir. Yaptığım rakip analizleri ve çalışmalarım doğru yoldu olduğumu ve daha uzun yıllar sonra rakiplerimin önüne geçmeme engel kalmadığını göstermektedir. 

Bizim işimizde kaliteli ve prensipli çalışmak bir yana her zaman müşteri memnuniyeti ön planda yer almaktadır. Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olmaktır .Yaptığımız işler sonucunda güler yüzlü müşterilere sahip olmak bizi zirveye taşıyan ilk faktördür.

Bu sebeple doğru çalışma, prensip ve hedef bizim için en üst nokta olacaktır.